Komentuesja ‘godet’ Adelina Tahirin, ‘Mos je dal me naj djal t’ri se qikjo dora e plakit so’, kështu i’a kthen ajo

Këngëtarja Adelina Tahiri është aktive në rrjete sociale ajo po publikon postime të shumta me bashkëshortin e saj, por ajo se çka po tërheqë vëmendje çdoherë është jeta luksoze.
Në imazhet dhe videot të cilat ajo i ndan me ndjekësit, merr komente të shumta

Ka komente pozitive dhe negative që mund t’i shihni në postimet e saj.
Edhe në foton e sapo publikuar, ajo ka marr një koment që si duket nuk i ka pëlqyer edhe aq.

Ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj Serjozha Markov, duke shijuar verë pranë një ambienti luksoz.
Mos je dal me naj djal t’ri se qikjo dora e plakit so’, ka shkruar një komentues.Por Adelina nuk e ka lënë më kaq, ajo i ka kthyer përgjigje.

Shikojeni komentin më poshtë:/GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *