Medes i shkruan dikush në telefon, reagimi i papritur i Lulës

Meda dhe Lulja janë ndër qiftet më të përfolura të estradës shqiptare.
Pasi Meda ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje dhe koncerte ,duket se ata kanë gjetur pak kohë edhe për pushim, përcjell ORAinfo.

Ata kanë shkuar në pushim në Tajlandë dhe nga atje kanë postuar foto nga më të ndryshmet, duke na treguar se sa shumë po e shijojnë pushimin.
Në një foto të publikuar pak çaste me parë, shihet Meda duke lëxuar një mesazh në telefon.

E fytyra serioze e Medes nxiti reagimin e Lulës e cila ju afrua për të parë se kush po i shkrunte burrit të saj.
A ishte ndonjë femër e cila po i dërgonte mesazh Medës, këtë me së miri e din Meda dhe Lulja./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *