Adelina me burrë takohet me Big Maman gjatë pushimeve, befasojnë me veprimin

Adelina Tahiri është këngëtarja që çdo herë është tejet e përfolur në publik dhe në media, e kjo për shkak të jetës së saj luksoze.
Ajo së fundi ka qenë temë diskutimi sidomos pas lidhjes së saj me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe më vonë pas lindjes së djalit të tyre, përcjell ORAinfo.

E këto ditë ajo dhe burri i saj po qëndrojnë në pushime.
E gjatë pushimeve ajo është takuar me këngëtaren e njohur shqiptare nga Maqedonia,

Big Mamën. Adelina e shoqëruar nga burri i saj ka ‘qerasur’ për kafe Big Mamën dhe stafin e saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *