Rikthehet Elvana, befason me postimin e fundit

Pas masakrës që ndodhi më 4 tetor të 2018-s në një lokal në zonën e ish-Bllokut, ku ishte i përfshirë i fejuari i saj, Elvana Gjata humbi gjurmët, të paktën deri dy javë më parë.
Herën e fundit që mësuam për të ishte përmes një fotoje që publikoi Ermal Mamaqi, i cili shkruante në Instagram se ndodhej me Elvanën në Prishtinë. Duket se këngëtarja kishte shkuar në studion e stilistit Valdrin Sahiti, për t’u përgatitur për premierën e filmit “Dy gisht mjaltë”.

Por këngëtarja është shfaqur sërish në rrjetet sociale. Ajo ka bërë follow në Instagram, këngëtaren Rina dhe nuk po dimë më çfarë të mendojmë!

Rina nga ana tjetër nuk e ndjek Elvanën në Instagram.
Ndoshta Elvana vijon të përdorë rrjetet sociale ashtu në fshehtësi, pa bërë ndonjë publikim të ri, ose profili i saj është hakuar!
Cili nga këto dy versionet të jetë i vërteti? Na mbetet të presim dhe të shohim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *