Elvana Gjata në siklet, mban fustanin me duar (VIDEO)

Performancat energjike të Elvana Gjatës nëpër koncerte janë të njohura, e po ashtu, veshjet ekstravagande që këngëtarja përdor, e kanë futur jo rrallë herë në momente të sikletshme.
Shfaqja më e fundit e Elvana Gjatës mbrëmjen e Krishtlindjeve në New York, ka qenë një nga ato raste kur fustani i saj, rrezikoi ta nxjerrë “fushë” përpara publikut.

Siç shihet edhe në videon e siguruar nga lapsi.al, Elvana Gjata, pavarsisht se kërcen dhe këndon, mëndjen e ka tek rripat e zi, të cilët bien dhe zbulojnë gjoksin e saj.
Megjithatë, mësohet se ky moment nuk ka rezultuar “fatal” për këngëtaren, pasi ajo ka ditur ta menaxhojë mirë paraqitjen në skenë duke superuar atë që mund të quhej, “la nam”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *