Ia shajnë mjekrën, reagon Gold AG: Këmbët e mija janë më të pastra se fytyra jote

Gold AG ka reaguar ashpër pasi e kanë kritikuar që e ka rritur mjekrën.
Reperi Arian Agushi duket se ka pranuar së fundmi kritika në lidhje me mjekrën e tij dhe ai publikisht u është kundërpërgjigjur atyre, shkruan lajmi.net.

Faktikisht ai nuk ka treguar me emra se për kë bëhet fjalë mirëpo ajo çfarë ka shkruar në foto tregon se reperi mburret me mjekrrën e tij dhe me faktin se i falë 5 kohë namaz./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *