Burri I Adelinës ka një Vajzë, Por a e Pranoi ajo Jonin si Vëllaun e saj të Vogël

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Këngëtarja në fjalë martua me biznesmenin Serjoza Markov, për çka shkaktoj një valë të tërë komentesh nga më të ndryshmet, shkruan kosovarja. Publiku ende vazhdon të merret me Adelinen dhe martesën e saj.

Çifti ishin në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale çdo ditë e sidomos për faktin se Serjoza është maqedonas, për çka edhe Adelina u gjykua e kritikua shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *