Dikur ndanin shtratin bashkë, Seldi Qalliu fyen rëndë Mimoza Shkodrën (Video)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu disa kohë më parë ishin një nga çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptarë, por gjithçka ndryshoi pas ndarjes së tyre.
Së fundimi Mimoza ka postuar një foto, ku shfaqet me Irkenc Hykën dhe ka treguar se kanë gati një projekt të ri.
Pas këtij postimi ish i fejuari i këngëtares Seldi ka bërë një postim ironiues dhe të gjithë medojmë se e ka pasur për Mimozën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *