Kjo nuk pritej: Albërie Hadërgjonaj martohet me një djalë të ri

Rikthimi i Albërie Hadërgjonaj në Shqipëri për klipin e saj më të ri “Leje, Leje” u shoqërua edhe me intervistë.
Në intervistën e saj për Top Show Magazine, ajo rrëfeu për ish-bashkëshortin e saj dhe marrëdhënien me të.

Ama, në Thumb Albëria e ka tejkaluar këtë dhe ka folur për një bashkëshort të ardhshëm.
E pyetur nëse do ta vishte fustanin e bardhë, këngëtarja përgjigjet: “Nëse vjen dikush që ja vlen, pse jo”.

Më pas, e pyetur nga Andi nëse e partnerin e saj e do të ri apo në moshë, Albëria përgjigjet: “Unë e dua të mirë fort… domethëne të ri!”.
Kështu që, nëse dikush i ka mbetur në mendje Albëria, të vrapojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *