Modelja ia zbulon tradhtinë Milaim Zekes, ja si reagon gruaja e Milaimit

Kete jave u hap sezoni iemisionit Kojshia Show bashk me te ftuarit qe ishin: Milaim Zeka dhe Gruaja e tije Eda Zeka.!

Ne nje moment u fut nje Modele ne emision dhe duke i zbuluar nje tradhti qe Milaim Zeka kishte bere me te.! Gruja Milaim Zekes u cmend nga ky veprim i modeled shikoni si reagon ajo..!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *