Armond Morina: Po zbriti katunari në qytet, atdheu është në rrezik

Aktori i njohur shqiptar duket se ka pasur një mosëmarëveshje me Policinë e Kosovës.
Armond Morina mllefin e ka ndarë me ndjekësit e tij në llogarinë e Instagramit nëpërmjet një Instastory ku i ka thënë disa fjalë.

Nëpërmjet këtij postimi ai u ka tërhequr vërejtjen policëve që duhen të sillen më mirë me vozitësit e veturave dhe se nuk u kanë borxh një sjellje të pahijshme.
Më poshtë e gjeni postimin e plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *