Bashkëshortja e Milaim Zekës: Po rrisë fëmijët dhe po mundohem ta edukojë burrin

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij Edlira Qefalija-Zeka ishin të ftuarit e radhës në emisionin argëtues “Kojshia Show”, shkruan Gazeta Blic.

Teksa po tregonte për profesionin e saj dhe punët që ajo i bën, Edlira Qefalija-Zeka tha që po rritë edhe dy fëmijët e saj por po mundohet ta edukojë edhe një fëmijë që ia ka lënë vjehrra, duke aluduar në Milaim Zekën.Kjo deklaratë e saj, bëri publikun të qeshë për disa minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *