Milaim Zeka befason të gjithë “msitnon” vajzën e tij në emision! Përhaj ju koftë.

Milaim Zeka njihet si njeri i “skandaleve” dhe befasive në televizion ku në edicionin festiv të “Kojshia Shoë” nuk ka hezituar të jep vajzën dikuj dhe duke dashur ta fejojë atë!
Shikone videon më poshtë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *