Besoni ose jo, kjo është Aurela Hoxha para operacioneve, Shiko si duket… (VIDEO)

E cilësuar si njëra nga femrat më seksi shqiptare, modelja Aurela Hoxha njihet edhe për ndërhyrjet e shumta kirurgjike si në fytyrë dhe në trup.
Në imazhet e disa viteve më parë, Aurela nuk njihet. Operacionet e shumta plastike, jo vetëm në fytyrë, e kanë transformuar tërësisht atë, transmeton Telegrafi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *