I vihet vula çështjes së shumëfolur: Moderatorja përfundimisht e ndarë

Del dhe një tjetër provë se Arbana Osmani është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin kanë një djalë të quajtur Jon.

Fakti se pikërisht sot, në ditën e të dashuruarve ajo nuk bëri asnjë urim apo postim në rrjetet sociale i vunë vulën çështjes së divorcit. Thuhet se pas ndarjes ish bashkëshorti i moderatores është larguar drejt Shteteve te Bashkuara. Vetë Arbana vazhdon jetën normalisht me djalin e saj të vogël. Ajo i shtoi aludimet me faktin se nuk e mban më unazën e martesës dhe i ka fshirë postimet me ish parterin në profilin e saj. Gjithashtu ende nuk është prononcuar për këtë lajm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *