Genc Prelvukaj tregon si u njoh me Eni Koçin

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Ata janë përfolur shumë në media për lidhjen e tyre, por pavarësisht komenteve çifti ka preferuar të mos flasë shumë rreth saj. Sot Genc Prelvukaj ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan ku rrëfeu se si është njohur me Enin.

Ai tha se njihej në distancë me këngëtaren bukuroshe për shkak se i përkasin së njëjtës fushë, ndërkohë që shtoi se takimi i parë mes tyre ka qenë në një koncert në Amerikë.

Ermal Mamaqi: Si na i morën vajzat më të mira këta të Kosovës ne? Na vjen të qajmë. Si u njohe me Enin se na rri në zemër si pyetje?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *