Berberi befason Labinot Tahirin të dielën në “Kojshia Show”

Të dielën nga ora 21:00 në Emisionin “Kojshia Show”, musafirë është deputeti Labinot Tahiri.
Në këtë emision, moderatori Sadri Imeri e ka thirr një berber për t`ia prerë flokët dhe mjekrrën këngëtarit, shkruan AlbanienShow
Labinot Tahiri disa javë me parë kishte deklaruar që nuk do ti prej flokët e po ashtu nuk do ta heq mjekrën deri në liberalizimin e vizave për kosovarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *