Del zbuluar Luana Vjollca, Getoari ia zbulon gënjeshtrën pa dashje (Foto)

Nga postimet e Luanës ditën e djeshme, la të kuptohej se po i kalonte pushimet me Krenarin, por ajo e mohoi këtë gjë, tha se ishte vetëm me dy motrat e saj, Marinën dhe Lirën.

Mirëpo Getoari postoi një video në Instagramin e tij i cili po bënte ski dhe dikush po e filmonte, nga hija e personit që filmonte dukej që ishte mashkull. Këtë detaj e vunë re fansat e tij dhe nuk reshtën së ia përmenduri në komentet e videos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *