Ish i fejuari i Gentës bëhet si lypsarë rrugësh, ja për sa para këndon ai

Milot Binaku ish i fejuari i Genta Ismajlit është nga emrat e njohur të muzikës në vend.
Ai, ndër vite ka bashkëpunuar me shumë këngëtar të suksesshëm.

Edhe jeta private e muzikantit shpesh ka gjetur vend në median rozë.
A i ka pëlqyer apo jo kjo gjë, e di më së miri Binaku.

Miloti sot është bashkëshort dhe baba i lumtur i një vajze, ndërkohë që e vazhdon suksesshëm rrugën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.
Miloti sot ka postuar diçka interesante.

Ai shihet duke e larë një veturë, e thotë se refrenin e secilës këngë mund ta këndoj vetëm për 20 cent.
Boll lirë, a?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *