Publikohet fotografia e rrallë, Albëria me ish burrin e saj kështu dukeshin

Është ndar nga burri i saj që me të kishte kaluar më shumë se gjysmën e jetës dhe ka dy vajza me të Albërie Hadërgjonaj.

Këtë gjë këngëtarja e mbajti të fshehur për disa vite sa jetoi në Tiranë, por me t’u larguar nga Shqipëria e me t’u stabilizuar me jetën e re në Amerikë, Albëria e rrëfeu të gjithë historinë e saj përafërsisht 20 vjeçare që kishte kaluar me tashmë ish burrin e saj.

Albëria ishte martuar në moshë shumë të re, akoma pa i përë 18 vjet ajo ishte bërë edhe nënë, gjithnjë duke u bazuar në rrëfimet e saj nëpër intervista.

Dhe, Albëria kishte një jetë të vështirë dhe ishte bërë e pamundur jetesa me burrin e saj, më pas çifti vendosën të divorcoheshin.Por, një foto e tyre është duke qarkulluar nëpër rrjet, aty shihet Albëria me ish burrin e saj.
Të dy duken një çift i mrekullueshem, por që tanimë nuk janë bashkë.

Ja, ky ishte burri muskuloz i Albërisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *