Tuna bën veprimin e papritur lidhur me kunatin e madh

Nuk flet me Robertin por veprimi i Tunës lidhur me vëllain e madh të Patrisit i ka shokuar të gjithë.
Lidhja e Tuna Sejdit me Patris Berishën ka qenë shumë e komentuar që nga fillimet e para, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net e ka zbuluar ekskluzivisht raportin e afërt të çifitit të cilët sot janë burrë e grua dhe e kanë bashkë një djal të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian.

U harrua lidhja e fillimet e para të tyre atëherë kur nisi të flitej për raportet jo fort të mira të Tunës me familjarët e partnerit të saj Patrisit.

Se nuk i kanë mirë punët mes vete pati treguar edhe vetë Roberti gjatë një interviste, mirëpo për dallim prej tij me vëllain e madh të Patrisit, këngëtarja Tuna raportet i ka të mira.

Kjo vihet re pas komentit që ia la ai në foton e albumit e më pas ai të cilin ia ktheu Tuna të cilat ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *