Andrra Destani shtatzënë për herë të dytë, publikohet foto me barkun e fryrë

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarit në media. Ata janë prindër të një djali të cilit i kanë vendosur emrin e veçantë Ansi e që erdhi në jetë në vitin 2016.

3 vite pas lindjes së Ansit, po përflitet se Andrra është shtatzënë për herë të dytë.
Shkak është bërë një foto ku Andrra shfaqet me motrën e saj dhe barku i duket paksa i fryrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *