A e ka menduar nëna e Shyhrete Behlulit që do ta priste këtë moment?

Këngëtarja Shyhrete Behlulit është tejet e plotësuar në çdo aspekt. E talentuar, e popullaruar, e përmbushur, shkruan “Kosovarja”.
Shyhretja e jetoj suksesin në rini e po adhurohet edhe në këtë moshë, kur edhe është bërë gjyshe disa herë.

Freksia e ëmbëlsia nuk po i humb asnjëherë këngëtares së mirënjohur nga Mushtishti.
Ndryshe, ajo e ka ende gjallë edhe nënën, që është frymëzim për të. Nëna e saj ka realizuar një foto me të bijat, mbesat dhe renë e Shyhretes, shkruan “Kosovarja”.

E, cila nënë nuk do të donte ta përjetonte këtë ditë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *