Meda dhe Yllka Kuqi e ‘djegin’ atmosferën në koncert, vëmendja edhe te veshja e këngëtares

Këngëtarja Yllka Kuqi së fundi ka qenë në një koncert në Londër, shkruan GazetaBlic.Ajo ishte e pranishme bashkë me këngëtarin Meda.Dyshja, kanë krijuar një atmosferë të veçantë me këngët e tyre si dhe disa potpuri.

Yllka, ka ndarë disa video në llogarinë e saj ‘Instagram‘, duke treguar atmosferën e mbizotëruar mbrëmë.Përveç atmosferës së krijuar aty, këngëtarja ka marrë vëmendje edhe me veshjen e saj, ajo kishte veshur një fustan me ngjyrë të zezë e cila dukej joshëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *