Adelina Tahiri befason me përgjigjen kur e pyesin se a ka bërë namaz ndonjëherë

Adelina Tahiri është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve në Instagram.Këngëtarja, është treguar e hapur me ndjekësit, duke iu përgjigjur tyre për çfarëdo që donin të dinin rreth saj.Një prej ndjekësve e pyet atë “A je fal naj her a ke bo namaz?”, ndërsa përgjigja e saj ishte befasuese.

“Po!”, u shpreh shkurt Adelina, e cila po ashtu zbuloi edhe gjëra të tjera rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *