Edhe pse e re në moshë, Valza Zhegrova pranon dhurata romantike nga meshkujt

Valza Zhegrova ka treguar se çfarë dhuratash romantike ka pranuar nga gjinia e kundërt.

Valza Zhegrova ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka zbuluar detaje rreth projektit të ri muzikor, në të cilin vjen më ndryshe prej herave të tjera.

Po ashtu, ajo edhe pse e re në moshë, ka treguar se pranon dhurata romantike nga meshkujt.

Ndiqeni ë dhe mësoni se çfarë tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *