Për herë të parë, Noizy zbulon kush është reperi i tij i preferuar dhe shumë shokë mund të jenë mërzitur!

Reperi shqiptar Noizy është një nga reperat më të famshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar.
Gjithmonë koncertet ku Noizy performon janë të tejmbushura me njerëz që pëlqejnë muzikën e tij.

Noizy është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme si nga profesioni ashtu edhe nga jeta personale.
Së fundmi Noizy ka zbuluar se cili është reperi shqiptar që ai preferon më shumë deri tani.

Noizy ka postuar një video në Instagram në të cilën dëgjohej të këndonte Varrosi.

“Deri tani reperi i im i preferuar shqiptar” me anë të të cilit zbuloi një pjesë dhe të projektit tij më të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *