Motra e Mihrije Braha për Naimin: Plaçin dushmanat krejt ju që keni ofenduar ju…

Janë çifti më i përfolur në estradë, shumë vite në skenë, për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, flasin këngët, albumet e koncertet e panumërta edhe humanitare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo tha se shpirtat ma te mir se Mihrija e Naimi ska bodihava po mundohet dikush me ja njellos emrat e dy personava ma te mir ne koeosv qe ka, po ju se dini sa njerit i kan ndihmu kta ty shpirta qe kurr se kan bër publike.

Se fundi pati nje deklarate qe u keqkuptua sipas Naim Abazit nga shume qytetare dhe simpatizant te tij.Se fundmi ka reaguar edhe motra e Mihrije Brahas Lora per kete keqkuptim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *