Koha kur Shpati e Afërdita ishin bashkë, ja më çfarë emri e thërriste ai bukuroshën

Kështu e thërriste Shpati, Afërditen.
Shpat Kasapi më nuk është ai që ka qenë dikur, mes këngëtarëve më produktiv e të pëlqyer të publikut shqiptar.
Megjithatë, ai ende vazhdon të merret me muzikë dhe këngë të jetë pasioni e profesioni i tij.
Ka kohë që Shpati është vetëm, pa një femër përkrah. Lidhja e tij më e bujshme ishte ajo me këngëtaren dhe modelen Afërdita Dreshaj. Ata ishin edhe të fejuar, shkruan “Kosovarja”.

Duheshin shumë, por ja që nuk “përralla” e tyre nuk kishte “happy end”.
Shpati një herë e një kohë me përkëdheli e thërriste Afërditën, “bebë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *