‘Ajka me sindromën Down’, revoltohet Xhensila: Njeri i ndyrë, njeri psikik. Vajza ime …

Xhensila Myrtezaj është një nëna më të reja të showbiz-it shqiptar.
Ajo gjithmonë ka qenë e rezervuar në lidhje me imazhin e vajzës. Nuk e ka zbuluar kurrë atë të plotë, vetëm detaje të ndryshme.

Kur vjen fjala te fëmija dhe Xhensila ka një anë të egër të saj si në rastin konkret.
Dikush e ka quajtur Ajkën me sindromën Down dhe këngëtarja ka shpërthyer e revoltuar.

‘Njeri i ndyrë, njeri psikik. Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis’, i përgjigjet Xhensila fanses./Newsbomb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *