Mihrije Braha s’ka të ndalur: Moti ju kom thon n’kukë ju maj!

Mihrije Braha njihet për postimet e saj shpeshherë provokuese, shkruan GazetaBlic.
Por, për shumë prej tyre, këngëtarja shqiptare kritikohet shumë nga ndjekësit e saj të cilët nuk hezitojnë për komente negative nga më të ndryshmet.

E kësaj radhe ajo ka lëshuar edhe një “bombë” për t’i ngacmuar ndjekësit e shumtë. Ajo është kthyer pas në kohë duke publikuar një fotografi të 5 viteve më parë, teksa ka pozuar në tunel, dhe dora e saj e vënë tek beli.

“Moti ju kom thon n’kukë ju maj!….😂”, ka shkruar Mihrije Braha në fotografinë e publikuar, e kaq është dashur që të shpërthejnë komentet, madje ka pasur nga ata që e kanë krahasuar me Linda Morinën./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *