Adelina del me burrin, këndon e vallëzon me këngë maqedonase

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.
Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.
Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar disa video ku ajo shihet se ka shkuar me burrin në një koncert.

Atje ata këndojnë e vallëzojnë me këngë maqedonase.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *