Estrada pritet që ti reagojë Florit: Nuk do të këndojmë në vendet ku këndon ti

Debati në mes të Sabri Fejzullahut dhe Flori Mumajesit, i cili nisi nga emisioni më i ri në T7, #Gjesi, pritet të vazhdojë edhe më tutje

Sabri Fejzullahu gjatë intervistës në këtë emision kishte akuzuar direkt Flori Mumajesin dhe disa këngëtarë të tjerë për blerje klikimes në Youtube për këngën e tij.

Sabriu fillon duke treguar se shumica e artistëve paguajnë shuma të caktuara për të blerë numër të caktuar të klikimeve, përcjell Gazeta Express.

Krejt në fund ai thotë se janë, megjithatë, disa artistë që nuk paguajnë përfshirë Ledri Vulën dhe të birin e tij, Ermalin që nuk blejnë.

“Flori Mumajesi i merr 3 milion në një ditë”, kishte thënë Sabriu në këtë emision.

E kjo deklaratë nuk i ka ikur as Florit, i cili ka shpërndarë videon dhe ka reaguar në Instagramin e tij personal.

Flori ndër të tjera shkruan: “Pse be axha Sabri kapesh me mu? Pse be po mërzitesh kaq shumë? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret!”.

View this post on Instagram

Ncncncnc 🤦🏻‍♂️ pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger 💩 I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n'xhep e n'jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t'mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.🤦🏻‍♂️ nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren😉 momenti me i bukur ne kete video kur "prezantuesi" thote : JO KA SHUME SI FLORI🤦🏻‍♂️😂💨

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *