Valdrin Sahiti i nxjerr ‘të palarat’ këngëtares së njohur shqiptare: Ka shumë pordhë

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti. Gjatë emisionit Valdrini zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për disa nga këngëtaret e njohura si Era, Nora, Leonora dhe Elvana.

I pyetur se cila prej këtyre 4 këngëtareve ka më shumë pordhë, Valdrini tha emrin e Leonorës.
Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *