Adelina Berisha zgjedh mes presidentit dhe kryeministrit të Kosovës

Adelina Berisha ka qenë protagonistja e radhës në “Kë Zgjedh”.
Ajo është detyruar të zgjedh në mes emrave të njohur të estradës por edhe të politikanëve, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kë zgjedh mes kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj e të presidentit, Hashim Thaçi, Adelina befason me zgjedhjen.
“Dy politikanë të zotë po këtë herë spo di për kënd me thonë, Ramush Haradinaj”, tha Adelina Berisha.

Kjo nënkupton që ajo në politikë e ka të preferuar shefin e Qeverisë, Ramush Haradinajn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *