I mbante fshehur! Blendi Fevziu na prezanton babain dhe motrën e tij

Gazetari Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri.
Pasi, Fevizu prej më shumë se 20-vitesh drejton “Opinion” një ndër emisionet më të ndjekura politike në Shqipëri.

A përpos famës që ka, Blendi Fevziu ka zgjedhur të mbajë jetën e tij private larg medias, pavarësisht interesit të lartë të gazetarëve.

Ama në këtë foto mund të shikoni babain dhe motrën e Blendi Fevziut.
Mësohet se fotoja është realizuar në vitin 2014 në Stamboll

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *