Mimoza ‘shashtris’ sheikët, me këtë fustan shetitë rrugëve të Dubait!

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe të publikut.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Ajo tani është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Këto ditë ajo po qëndron në Dubai dhe ka postuar një foto nga atje. E veshur me fustan të gjatë dhe unik, Mimoza shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *