Nexhat Osmani “godet” fort Meden: Po ai nuk është normal bre, ati ia kisha dhanë …

Nexhat Osmani ishte pjesë e emisionit n’ZOOM. Ai ka promovuar këngën e tij të fundit me titull ‘Gur’ shkruan arbresh.info.

Po ashtu ka folur rreth dasmave që mban ai dhe motra, këngëtarja Remzie Osmani. Meda në një nga edicionet e kaluara e ka përmendur që merr rreth 6500 euro për një dasmë.

Po, Nexhati sa e ka ai një dasmë? Per te mesuar kete shikojeni videon ne vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *