Plas rrjeti: Seldi kapet me modelen Shqiptare, Çmendet Mimoza Shkodra, “Tani e kuptoj qe ti…

Ndarja e Mimoza Shkodrës dhe Seldi Qalliut u komentua gjatë në mediaa. Ish çifti mori vëmendje për shkak se ndarja e tyre erdhi në një moment të papritur. Ndërkohë pas ndarjes nga Mimoza, Seldi po shihet vazhdimisht në shoqërinë e modeles së njohur Kejsi Medini. Ka qenë kjo e fundit që ka publikuar një video në Instastory, teksa shihet nën shoqërinë e këngëtarit
Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra dukeshin tejet të lumtur krah njëri-tjetrit, por tanimë lidhja e tyre ka marrë fund. Çfarë ka ndodhur mes çiftin? Të dy kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *