Pas publikimit të lidhjes me reperin Fero, Arbenita Ismajli merr vendimin që na habiti

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero ka qënë çifti më i komentuar në mediat rozë muajt e fundit.

Në fillim çifti nuk e bëri publike lidhjen edhe pse ato u panë herë pas herë në vende të njëjta.

Para pak ditësh në një dalje publike, Fero rrëfeu se është i lidhur me Arbenitën dhe se pavarësisht se bukuroshja jeton në Londër, arrijnë që të gjejnë kohën për të qëndruar pranë njëri-tjetrit:

“Ajo momentalisht është me karrierë e bazuar në Londër edhe vepron, jeton në Londër. Kalojmë kohë bashkë. Çdo moment që e kemi të dy pushim, kalojmë vetëm bashkë.”

E kur u pyet nëse do martohej, ai u përgjigj “jetës nuk i dihet”.

Por neve na bëri përshtypje një detaj në instagramin e modeles, pasi ajo ka bllokuar komentet në pjesën më të madhe të fotove, edhe në ato ku shfaqet me Feron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *