U rrëzua në skenën e The Voice, Eneda: Plaçi në vend ju që shkruat

Këngëtarja Eneda Tarifa ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ne Tv Klan.
Gjatë emisionit ajo u pyet nga drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi për incidentin që i ndodhi në skenë disa javë më parë.

Tarifa tregoi se situata ishte e vështirë, madje mund të ishte vrarë shumë si pasojë e rrëzimit në skenë.

Mamaqi: Ke patur një shpërthim me mediat kur u rrëzove në tokë në skenë, kur u plase aty…

Tarifa: Unë mund të kisha thyer qafën dhe këto bëjnë budallallëqe që u plas në tokë. Po plaçi në vend. Ajo ishte një pengesë normale dhe unë u çova me shumë finesë dhe e kalova momentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *