U nda nga burri dhe u mbulua? Violeta Kukaj flet për herë të parë pas thashethemeve (VIDEO)

Violeta Kukaj ka treguar se cila është arsyeja e pauzimit për një kohë nga muzika, pasi gjatë asaj periudhe qarkulluan shumë thashetheme rreth saj.
Violeta Kukaj ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur rreth suksesit të këngës së fundit, dedikuar Hamëz Jasharit dhe tregoi disa detaje rreth saj.
Meqë për një kohë nuk ka qenë aktive me këngë të reja dhe në intervista, Violetë Kukaj për “Mirage” zbuloi se si qëndron e vërteta.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *