Kush ia ka fryrë kështu barkun Genta Ismajlit? E tregon vet ajo

Genta Ismajli nuk është aktive si dikur dhe nuk dihet se cila është arsyeja e vërtet që këngëtarja nuk po i jep “zor” si dikur.
Genta një herë e një kohë ishte e para e listës, më produktivja dhe e pa ndashmja, ndërkaq viteve të fundit e ka ulur ndjeshëm numrin e lansimeve të videoklipeve, por edhe paraqitjes në koncerte, e besa edhe në intervista.

Këngëtarja aktualisht ndodhet për pushime, ku po shijon valët e detit dhe siç shihet nga fotot, ajo seriozisht po kënaqet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *