Shyhrete Behluli tregon: Nuk flas me Shkurten se ajo vet ka dashtë ashtu, edhe nuk është qysh doket ajo hiq (VIDEO)

Shyhrete Behluli, njëra ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore, është e ftuar këtë javë mysafir në “Kojshia Show”.

Ajo zbuloi shumë gjera që nuk I keni ditur për jetën e saj privatë dhe njëra ndër to ishte se pse nuk flet me Shkurte Fejzën, e tregon te verteten.

Për të kuptuar se pse nuk flasin mes vete shikojeni emisionin ‘Kojshia Show’ në minutën e 7-të:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *