Motrat Mustafa ia bëjnë 8 me 2 Shyhretës, ja çka po përgatisin me Mahmutin

Kënga që Shyhretja publikoi për nënën e saj duket të ketë qenë ‘mollë sherri’ në mes të saj dhe Motrave Mustafa.

Këto të fundit kanë paralajmëruar para pak javësh që do të publikojnë një këngë për nënën e tyre dhe do ta marrin atë në klip, përcjell ORAinfo.

E në këtë kohë po diskutohet shumë kjo ‘përplasje’.

Motrat Mustafa kanë publikuar një foto së fundi ku shihet se janë takuar me Mahmut Feratin, e që duket se do të kenë një bashkëpunim në ndonjë këngë të re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *