Gjiko i bën surprizë Elitës live në emision, ajo ‘shpërthen’ në lot

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj, shkruan Gazeta Blic.
Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën.Reperi i erdhi asaj nga prapa në skenë, ku Elita u habitë kur e pa.

Me pas Gjiko u ul ne gjunjë dhe i bëri një dedikim asaj. “Oj gruja jem, ditën e parë që te kam pare e kam ditur se do jesh gruaja im.
Më ke falur djalin me te mire ne bote, me ke falur krejt boten. Tani po te pyes do te jesh me mua deri ne fund te jetes“, ishin fjalët e Gjikos i cili nxori dhe unazën qe kishte për Elitën.

Elita Rudi, u emocionua aq shumë nga ky moment saqë shpërtheu në lot.Shikoni imazhet:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *