‘Kur qesh dhe ti me dhëmbët si qen’, fansja e shan keq, Arbana Osmani bën reagimin që nuk pritej (Foto)

Arbana Osmani përballet shpesh me komente negative, por mesazhi që moderatorja ka marrë i ka kaluar pritshmëritë!

‘Kur qesh dhe ti me dhëmbët si qen’, Arbana i jep përgjigjen e merituar Moderatorja, Arbana Osmani.

Moderatorja, Arbana Osmani shpesh ndodhet përballë komenteve të pakëndshme në rrjete sociale, përgjithësisht në fotot që ajo poston. Por, në shumicën e rasteve Arbana ka edhe një replikë lidhur me mesazhe të tilla.

‘Kur qesh edhe ti me këto dhëmbët si qen….se di domethënë”,-ka qenë mesazhi i dërguar nga një ndjekëse.

Megjithatë Arbana është gjithmonë e shtruar në përgjigjet e saj. Ajo e ka shpërndarë mesazhin e ndjekëses në InstaStori, ku i ka replikuar vetëm një të qeshur.

Mbi foto moderatorja ka shkruar: Nuk do të rresht kurrë së buzëqeshuri.

Replikat mes moderatores, Arbana Osmani dhe ndjekëses në Instagram.
Arbana e ka zgjatur dhe më tej replikën e saj, në një foto tjetër ku ka shkruar se ka fansat më të mirë në botë.

“Por pavarsisht ndonjërës që duhet për hudhër, kam ndjekësit më të sjellshëm në botë. Ju dua!”-shkruan moderatorja, Arbana Osmani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *