‘Me mujt ta kisha marrë burrin’, shihni si ia kthen fanses Adelina Tahiri

Ajo mori shumë kritika për martesën e saj me avokatin maqedon, Serjozha Markov por duket që po e kanë edhe lakmi, shkruan lajmi.net.

“Je femen shumë me fat tepër e bukur te kom zili per jeten qe ke beso me mujt une ta kisha marre burrin”, ishte një koment i lënë nga një fanse e saj.

‘Merre hahahha po svjen e don Adelinen”, ishte përgjigja epike e Adelinës.

E në storien e mëposhtme mund të mësoni shumë të pathëna nga këngëtarja Tahiri, e cila ishte e ftuar në emisionin “Mirage”.
Ndër tjerash, Adelina dhe Serjozha vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *