Nuk ndalet Gëzimja, shikoni çfarë bën dy javë pas dasmës

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Ajo dhe djali i këngëtares para pak javëve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Që nga ajo ditë Gëzimja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.
E sot, dy javë pas dasmës, nusja e Remzies nuk ndalet me imazhe nga dita më e lumtur e jetës së saj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *