Edhe Mihrije Braha përfshihet në debat, ja çka thotë ajo për Remzie Osmanin

Mihrije Braha ka publikuar një imazh në rrjete sociale.
Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

Komente këto prej nga me të ndryshmet, ishte njëri koment i cili mori vëmendje.
Këngëtarja, mori pjesë në dasmën e Gresa Behlulit ku këndoi disa këngë dhe ndezi atmosferën.

Por Mihrije, mungoi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit, u shtuan dyshimet se nuk ishte e ftuar por ajo ka treguar arsyen e mungesës.
Ishte një fanse e cila i ka komentuar duke e pyetur se pse ka munguar, ‘Shumë bukur Mihrije por nuk te kemi pa te Remzia në darsem, je shumë e bukur’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *